UGC Starter Guide

147.00

Lisainfo

UGC Starter Guide õpetab sulle, kuidas oma esimesed UGC koostööd saada ning kuidas teha seda edukalt ilma suure jälgijaskonnata.

Olen kokku pannud juhendi selleks, et saaksid parimad teadmised, kuidas alustada ning teenida UGC sisuloojana oma põhilise sissetuleku.

Kellele see sobib?
UGC  juhend on suureks hüppelauaks sulle, kui soovid alustada UGC teenuse pakkumisega või sulle, kui juba oled osaliselt sellega kokku puutunud, kuid soovid lisateadmisi. Juhend sobib sulle, kui sul pole Instagramis eriti palju jälgijaid aga sooviksid siiski sisuloomega raha teenida.  UGC teejuht annab sulle nipid, kuidas kliendile pakkuda upselli ehk ülesmüüki ühe koostöö pealt. Kellele ei meeldiks siis 150€ asemel teenida hoopis 300€?

UGC Guide aitab sind teemadel:

👉🏼 Kuidas leida oma nišš
👉🏼 Kuidas üles ehitada portfoolio, mis kõnetab ja on eristuv
👉🏼 Kuidas enda tööd õiglaselt hinnastada
👉🏼 Kuidas edukalt koostööd lukku lüüa ja kuidas neid üldse saada
👉🏼 Räägime loodud sisu õigustest ning kuidas see sulle toob lisasissetulekut
👉🏼 Kuidas brändidega läbirääkimisi pidada
👉🏼 Lepingud- millal ja miks neid vaja on ja mida need sisaldama peaks
👉🏼 Kuidas sisuideid leida ja need filmida
👉🏼 Juhend, kuidas edukalt scripte filmida ja need professionaalselt brändile üle anda

BOONUSED: Erinevad portfooliote näidised, valmis kirjutatud tekstid, millega brändide poole pöörduda , valmis kirjutatud 50 erinevat hook´i, mis muudavad sinu sisu eriti kaasahaaravaks ja populaarseks ning viimaseks UGC kommuun, kus oleme üksteisele toeks.

Küsimuste korral kirjuta julgelt info@brandboostco.ee

 

Mina olen Anet ning olen tegelenud sisuloomega juba 5 aastat. Olin alguses väga eksinud ning pakkusin oma teenuseid tasuta või olematu raha eest. 4 aastat tagasi lahkusin palgatöölt ning lõin oma enda spordiriiete brändi, kus sisuloome oli minu tulu allikas. Olles katsetanud ja loonud mitmeid edukaid reklaamvideosid- ja pilte, otsustasin seda pakkuda ka ettevõtetele. Kuigi alguses kolistasin ma mitmeid ämbreid ning tegin rohkem tööd, kui raha teenisin, siis nüüdseks olen sellel alal pro ning heameelega aitan sinul neid ämbreid vältida. Ära pusi üksi ning kasuta võimalust saada eksperdi abi, kes on ise nende teemadega juba silmitsi seisnud.

Lisa tootearvustus

 • Tegemist on täiesti uue valdkonnaga minu jaoks. Varasemalt küll postitasin “tagasisidet” aga nüüd mõtlen rohkem läbi, et mida ja kuidas teha ning lõpus viimistleda. Tegelen hetkel portfoolio tegemisega aga kui see kommuun ei hoiaks motivatsiooni üleval siis oleks see asi ammu sinna paika jäänud.

  juuli 12, 2024

 • See kui palju aega Anet paneb oma kursusel osalejatesse ja tegemist pole personaalse kursusega. Boonusena on grupis teised osalejad, kes annavad tagasisidet.

  juuli 12, 2024

 • Minu arust väga sisukas. Ühtegi lisaküsimust ei tekkinud ja meeldis, et on näited ka kohe olemas, et tegelikult kõik ette tehtud

  juuli 5, 2024

 • Eliise

  Lihtsalt nii põhjalik ja hea. Olen salamisi millestki sellisest alati unistanud. Aga ma isegi ei teadnud või siis lihtsalt ei ole osanud uurida, et selline võimalus on olemas. Ja kui ma nägin, et armas Anet on sellise vahva asjaga hakkama saanud olin kohe nii põnevil. ... Loe edasi

  juuli 5, 2024

 • Väga sisukas ja põhjalik kursus. Palju vajalikku infot, mis võimaldab alustada UGC koostöödega isegi siis, kui varasem kogemus on null.👌🏽

  juuli 5, 2024

Teie hinnang:

Teie hinnang *